Tatrastyle - apartamenty sprzedaż Zakopane

Hotele w Białce nie będą miały gości!

Zmiany w branży nieruchomości

W ostatnim czasie znacząco wzrosło zainteresowanie obiektami działającymi w ramach Condo-hotelu. Inwestycje ,,bezobsługowe” z basenem, strefą Spa i restauracją w obiekcie zaczęły sprzedawać się niczym świeże bułeczki. Szczególną popularnością cieszą się nieruchomości położone w górskich kurortach. W 2020 roku na Podhalu dominowały luksusowe apartamenty znajdujące się w Zakopanem, Kościelisku i  Białce Tatrzańskiej.

Rozgłos luksusowych Aparthoteli

z Basenem i Strefą Spa

Polacy decydujący się na wypoczynek w kraju bardzo zmienili swoje upodobania. Z nieoficjalnych statystyk wynika, że liczba gości w Aparthotelu posiadającym basen i strefę Spa jest trzykrotnie większa niż w hotelach, które nimi nie dysponują. Obserwujemy widoczną zmianę prywatnych kwater i wygodnych pokoi hotelowych na prestiżowy Aparthotel z basenem i strefą Spa.  

Komfortowy, znaczy drogi?

Choć spora część społeczeństwa nie może pozwolić sobie na własny apartament inwestycyjny, to zdecydowana większość preferuje jego wynajem krótkoterminowo - podczas urlopu, wakacji, lub rodzinnego wyjazdu.

Koszty pobytu w  Aparthotelu są porównywalne z noclegiem w szykownym pensjonacie, bądź ekskluzywnym hotelu, ale zapewniają nie tylko komfortową przestrzeń osobistą. Przewaga luksusowych obiektów wiąże się z dodatkowymi atrakcjami w cenie: takimi jak basen, strefy spa: jacuzzi, sauny, groty solne, restauracja, czy też osobne miejsce zabaw dla dzieci.

Nadchodząca rewolucja

Z badań prowadzonych na rynku nieruchomości w poprzednich latach wynika, że Polacy wolą wypoczynek w luksusowym apartamencie, niż w innych, popularnych obiektach noclegowych.

Pierwsze miejsce w rankingach zajmują inwestycje posiadające w budynku basen,  który znacząco wpływa na obłożenie obiektu. Wśród ulubionych udogodnień znajduje się jeszcze  restauracja i strefa Spa.

Czy to oznacza nadchodzącą degradację hoteli w Białce Tatrzańskiej i ,,ucieczkę” gości do Aparthotelu z basenem ?  

Nowy Aparthotel w Białce Tatrzańskiej

Biorąc pod uwagę oczekiwania klientów i upodobania gości, firma Tatra Style już realizuje prestiżową inwestycję z basenem w Białce Tatrzańskiej.

Góralski Resort to kompleks 62 luksusowych  apartamentów na sprzedaż z licznymi udogodnieniami w obiekcie: Restauracją, Strefą Spa i Basenem. Położony w bliskiej odległości Term Bania i Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska.  

Więcej szczegółów dotyczących inwestycji znajduje się na naszej stronie internetowej: https://tatrastyle.pl/goralski-resort/

Zobacz też

Aparthotel - Condohotel
W oczach turystów i inwestorów zyskują nowoczesne obiekty. Potwierdzają to badania prowadzone na rynku nieruchomości. Obserwujemy zmianę światowych trendów, w których prym wiodą Aparthotele i Condohotele...
Zadzwoń
envelopephone-handsetmap-markercross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram