Tatrastyle - apartamenty sprzedaż Zakopane

Blog Tatra Style

10 maja 2021
Hotele w Białce nie będą miały gości!

W ostatnim czasie znacząco wzrosło zainteresowanie obiektami działającymi w ramach Condo-hotelu. Inwestycje ,,bezobsługowe” z basenem, strefą Spa i restauracją w obiekcie zaczęły sprzedawać się niczym świeże bułeczki. Szczególną popularnością cieszą się nieruchomości położone w górskich kurortach. W 2020 roku na Podhalu dominowały luksusowe apartamenty znajdujące się w Zakopanem, Kościelisku i Białce Tatrzańskiej.

Czytaj więcej
8 kwietnia 2021
Luksusowe inwestycje deweloperskie

Luksus, ponadczasowa elegancja, komfort i funkcjonalna przestrzeń, to tylko niektóre z zalet apartamentów Tatra Style.

Połączenie elementów architektury podhalańskiej z nutą nowoczesności pozwoliło stworzyć modne i klimatyczne wnętrza- cenione i wręcz rozchwytywane przez wypoczywające u nas pary i rodziny z dziećmi.

Czytaj więcej
18 lutego 2021
Alternatywa dla inwestowania pieniędzy

W ostatnich latach wśród prywatnych inwestorów coraz większym zainteresowaniem cieszy się rynek nieruchomości. Głównym powodem jest rosnąca wartość zarówno gruntów, jak i budynków. Jedną z możliwości, jaką mają inwestorzy zainteresowani pomnażaniem kapitału poprzez nieruchomości, jest inwestowanie w apartamenty pod wynajem krótkoterminowy.

Czytaj więcej
9 marca 2021
Czy apartament w górskim kurorcie może przynosić regularne zyski?

Białka Tatrzańska bije rekordy popularności wśród najczęściej wybieranych regionów turystycznych w Małopolsce. Liczba odwiedzających Białkę Tatrzańską w ciągu roku bywa trzykrotnie większa od liczby mieszkańców.
Dlaczego mała podhalańska miejscowość przyciąga jak magnes?

Czytaj więcej
envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram