Tatrastyle - apartamenty sprzedaż Zakopane

Apartament inwestycyjny strzałem w 10- tkę?

Aparthotele to przyszłość?

Gwałtowny wzrost zapotrzebowania na rodzinne apartamenty sprawił, że Białka Tatrzańska to łakomy kąsek w oczach przedsiębiorców i inwestorów. Popularność luksusowych apartamentów działających w ramach Condo-hotelu rośnie z dnia na dzień, jednak konkurencja w Białce Tatrzańskiej jest jeszcze stosunkowo mała. Zdecydowanie wpływa to na ceny wynajmu i zainteresowanie przyszłych gości oraz  nabywców nieruchomości.

Wyjątkowa przestrzeń osobista

Wśród społeczeństwa wyjeżdżającego na wakacje, lub urlop - najliczniejszą grupę stanowią ludzie w przedziale wiekowym 30-40 lat, którzy na wypoczynek udają się z dziećmi. Luksusowy apartament z kompletnym wyposażeniem i aneksem kuchennym zapewnia komfortową przestrzeń osobistą dla całej rodziny.

Rodzinne apartamenty

Ekonomiczne rozwiązanie

Pobyt w Aparthotelu dla 4-6 osobowej rodziny jest tańszy, niż wynajem dwóch oddzielnych pokoi w pensjonacie, lub hotelu. Niesie ze sobą  szereg dodatkowych korzyści: np. darmowy i nielimitowany dostęp do Strefy Spa lub basenu.  Atutem jest restauracja lub lobby bar w obiekcie i strefa dla dzieci. Wynajem rodzinnego apartamentu daje maksimum korzyści w optymalnej i konkurencyjnej cenie.

Rodzinne apartamenty białka

Tatra Style dla rodzin z dziećmi

Aparthotel Diamond

To inwestycja dedykowana głównie rodzinom z dziećmi. Przestronne i funkcjonalne apartamenty, wyposażone z myślą o wynajmie krótkoterminowym - sprawdzą się o każdej porze roku. Doskonała lokalizacja tuż przy Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska i w pobliżu Term Bania skupia popularne atrakcje na wyciągnięcie ręki. W obiekcie: Strefa Spa: (z jacuzzi, sauną i grotą solną),  Restauracja (z tradycyjną kuchnią), Strefa dla Dzieci, (sala zabaw zajmuje całe piętro), Narciarnia i szereg licznych udogodnień.

Szukasz luksusowej inwestycji  w Białce Tatrzańskiej?

Odwiedź naszą stronę internetową: https://tatrastyle.pl/aktualne-inwestycje/  i znajdź idealną dla siebie.

Zobacz też

Aparthotel - Condohotel
W oczach turystów i inwestorów zyskują nowoczesne obiekty. Potwierdzają to badania prowadzone na rynku nieruchomości. Obserwujemy zmianę światowych trendów, w których prym wiodą Aparthotele i Condohotele...
Zadzwoń
envelopephone-handsetmap-markercross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram