tatra style

Apartamenty na sprzedaż Zakopane

Odkryj zalety inwestowania u podnóża Tatr

Apartamenty na sprzedaż w Zakopanem to jedna z najbardziej lukratywnych inwestycji kapitału. Jako Tatra Style łączymy doświadczenie deweloperskie ze znajomością rynku wynajmu. Nasz model biznesowy sprawia, że Twój apartament zaczyna zarabiać od razu po przekazaniu kluczy. Do perfekcji opanowaliśmy też system zarządzania obiektem, który owocuje regularnymi przelewami na Twoje konto. Co więcej, nie wymaga to od Ciebie żadnego zaangażowania.
Inwestycje zrealizowane

Gwarantowane 80% zysków z wynajmu

doświadczenie operatora dźwignią twojego dochodu

Czerp maksymalnie zyski z wynajmu  - prosty i korzystny model podziału. Bezpośrednio do Twojej kieszeni trafia aż 80% dochodów. Pozostałe 20% to niewielka prowizja dla doświadczonego i kompetentnego operatora, który zajmie się za Ciebie WYNAJMEM.

Inwestując z nami, możesz cieszyć się pasywnymi zyskami, nie angażując się w codzienne obowiązki związane z wynajmem.

Inwestycje w sprzedaży

Zakopane – sprzedaż apartamentów Tatra Style

Poznaj sprawdzony model zwrotu z inwestycji

Na czym polega dochodowość apartamentów na sprzedaż firmy Tatra Style? W naszej ofercie połączyliśmy cztery kluczowe elementy: wykończenie pod klucz, bardzo wysoki standard, obsługę nieruchomości przez jednego operatora oraz perfekcyjne dopasowanie do potrzeb turystów i inwestora. Jeśli dodamy do tego najdłuższy sezon w Polsce – inwestycja w apartament wakacyjny w Zakopanem to pewny i stabilny zysk.

Apartamenty gotowe do wynajmu

Inwestorzy, którzy choć raz kupili apartament wakacyjny w stanie deweloperskim, doskonale wiedzą, jak czasochłonne i uciążliwe jest jego wykańczanie. Dlatego u nas otrzymujesz apartament wykończony pod klucz – w pełni gotowy, by tego samego dnia przyjąć pierwszych gości. Masz też pewność, że apartament został profesjonalnie dostosowany do wynajmu – ze szczególnym naciskiem na funkcjonalność wszystkich elementów wyposażenia: od sprzętów RTV-AGD po niemnącą się narzutę na łóżko czy ręczniki, które nie tracą miękkości podczas częstego prania.

Bardzo wysoki standard apartamentów

Apartamenty i części wspólne w obiektach wykańczamy w pięciogwiazdkowym standardzie – tak, by gościom przez cały pobyt towarzyszyła atmosfera luksusu i komfortu. Dzięki zniżkom u producentów wyposażenia uzyskujemy atrakcyjne ceny na produkty klasy premium. Używamy nowoczesnych i funkcjonalnych materiałów. Ponadczasową elegancję apartamentu podkreślają subtelne elementy z drewna i kamienia, a intymną atmosferę zapewniają wysmakowane dodatki.

Profesjonalny operator całego obiektu

Całym obiektem kompleksowo zarządza jeden sprawdzony operator. W efekcie nieruchomość działa jak hotel z recepcją, strefą SPA i innymi usługami, a nie jak zwykły apartamentowiec. Zaletą takiego modelu jest maksymalne zaangażowanie operatora w zapewnienie jak najlepszego obłożenia w obiekcie przez cały rok. Świetne efekty przynosi także promocja i reklama całego obiektu – znacznie bardziej skuteczna niż reklamowanie poszczególnych apartamentów. Operator przejmuje na siebie wszystkie zadania związane z wynajmem Twojego apartamentu. Nie pobiera za to stałej opłaty – otrzymuje jedynie prowizję od wypracowanego zysku.

Apartamenty dostosowane do oczekiwań gości i inwestorów

Powierzchnia naszych apartamentów na sprzedaż w Zakopanem została tak zoptymalizowana, by zapewnić inwestorom najlepszy zwrot z inwestycji. Jednocześnie liczba pokoi, ich układ i luksusowe wyposażenie dostosowane są do potrzeb rodzin z dziećmi, par i turystów wybierających aktywny wypoczynek. Świetna lokalizacja, duże balkony i liczne przeszklenia pozwalają rozkoszować się imponującym widokiem na Tatry z Twojego mieszkania.

Masz pytania? Chcesz spotkać się na miejscu, by wybrać najlepszy apartament?

Kontakt z doradcą

Wybierz najlepszą lokalizację

Atuty inwestycji w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej, Kościelisku i Kluszkowcach

Apartamenty na sprzedaż Kluszkowce

Luksusowe apartamenty, położone w malowniczej okolicy nad jedynym jeziorem u podnóża Tatr stanowią doskonałą inwestycję.

Przepiękny widok na panoramę Tatr, jezioro Czorsztyńskie oraz malownicze zamki przyciąga coraz więcej turystów.

Apartamenty mają dogodny dojazd i są blisko atrakcji turystycznych.

Aparthotel Natura Resort

Apartamenty na sprzedaż Zakopane

Jedyne w Polsce miasto bezpośrednio u podnóża Tatr. Od lat zajmuje czołowe lokaty w rankingach najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Tylko w wakacje bilet wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego w 2023 r. kupiło ponad 4,5 mln osób.

Zakopane odwiedza co 10. turysta wypoczywający w Małopolsce. Miasto łączy bogatą ofertę kulturalną i unikalne zabytki z fantastycznymi możliwościami turystyki aktywnej i wypoczynkiem. Zakopane to także mekka skiturowców.

Złota Residence

Apartamenty na sprzedaż Białka Tatrzańska

Najpopularniejszy w Polsce zimowy kurort. Znajduje się tu największy na Podhalu kompleks narciarski z 14 trasami o różnym stopniu trudności – Kotelnica Białczańska. U stóp wyciągów czeka Terma Bania, czyli nowoczesny park wodny z gorącymi basenami termalnymi. W lecie Białka oferuje m.in. przejazdy widokowe, rowery i monsterrollery. Jest to też świetna baza wypadowa w kierunku Tatr, Gorców i Pienin. Białka Tatrzańska to doskonała lokalizacja zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.

Góralski Resort II

Apartamenty na sprzedaż Kościelisko

Malownicza, spokojna miejscowość blisko wejścia do najpiękniejszych tatrzańskich dolin. Wiosną na polanach zakwitają tu dywany krokusów, a zimą przygotowywane są jedne z najpiękniejszych w Polsce tras na biegówki. Kościelisko wybierają zwłaszcza miłośnicy wędrówek po Tatrach, rodziny z dziećmi i wszyscy szukających błogiego wypoczynku z widokiem na Giewont. Lokalizacja Kościeliska zapewnia też szybki dostęp do centrum Zakopanego oraz Term Chochołowskich.

Apartamenty na sprzedaż w Zakopanem

Prognoza rentowności

Lokalizacja, standard wykończenia, umiejętne pozyskiwanie turystów i długość sezonu – to cztery najważniejsze zmienne w analizie rentowności apartamentów na sprzedaż. W Tatra Style uwzględniamy jeszcze jeden czynnik: optymalizacja powierzchni apartamentu pod kątem aktualnego i prognozowanego zapotrzebowania na rynku wynajmu.


⇒ Apartament dla 4 osób (średnia cena w sezonie wysokim 400-450 zł/dobę, w sezonie niskim 300 zł/dobę) daje przychód w wysokości ok. 85 000 zł.

⇒ Apartament 2-osobowy przy średniej cenie w sezonie wysokim 300-350 zł/dobę, w sezonie niskim 200-250 zł/dobę przynosi ok. 55 000 zł przychodu.

⇒ Apartament dla 6 osób (średnia cena w sezonie wysokim 480-500 zł/dobę, w sezonie niskim 350-380 zł/dobę) generuje przychód w wysokości ok. 95 000 zł.

Prognozowany przychód wyliczony został przy założeniu, że apartament pracuje przez 240 dni w roku. Warto pamiętać, że w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej i Kościelisku wysoki sezon nie ogranicza się tylko do wakacji. Najwyższe ceny za dobę w apartamencie przynosi zima: od Bożego Narodzenia z sylwestrem przez trwające 6 tygodni ferie.

Chcesz zobaczyć prognozy rentowności dla konkretnej inwestycji?
Zapytaj doradcę
Zadzwoń
Zadzwoń
envelopephone-handsetmap-markercross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram