Tatrastyle - apartamenty sprzedaż Zakopane

Góralski Resort

Zarabiaj na wynajmie apartamentów

Szukasz wyjątkowego i dochodowego
 apartamentu w górach?

Nieruchomość w Góralskim Resorcie to gwarancja regularnego zysku.

Góralski Resort to najnowsza inwestycja firmy deweloperskiej Tatra Style, zlokalizowana w Białce Tatrzańskiej, w bliskiej odległości popularnego resortu zimowego ,,Kotelnica Białczańska” oraz ,,Term Bania”.  

Tworzy kompleks dwóch budynków, posiadający łącznie 65 luksusowych apartamentów na sprzedaż, z elegancką strefą Spa i restauracją.

Budynek F
Obejmuje 49 luksusowych apartamentów, w metrażu od  18 m2 do 51 m2. W budynku znajduje się elegancka strefa Spa, wykwintna restauracja oraz basen wykończony w stylu nawiązującym do regionu, zasługujący na szczególną uwagę. Dla gości hotelowych jest on cenioną atrakcją, mającą ogromny wpływ na wynajem apartamentów.

Budynek E
Obejmuje 16 luksusowych apartamentów, w metrażu 20 m2 do 56 m2, z ekskluzywną strefa Spa, jacuzzi oraz wyjątkową grotą solną.

Basen & Spa

Apartamenty zostaną o wykończone i luksusowo wyposażone - obierasz apartament pod klucz

Białka Tatrzańska to doceniany przez turystów zimowy kurort. Również latem słynie z wielu atrakcji. Cicha i spokojna okolica ułatwia wypoczynek, a lokalizacja naszego obiektu sprzyja górskim wycieczkom, wypadom na narty oraz baseny termalne.

Zobacz apartamenty

NIERUCHOMOŚCI, KTÓRE ZARABIAJĄ PRZEZ CAŁY ROK

Co zyskujesz?

Luksusowy apartament w nowoczesnym budownictwie
Stabilny i bezpieczny zysk (sezon turystyczny trwa ponad 280 dni)
Dogodny pobyt właścicielski
Pełną własność nieruchomości z wpisem do księgi wieczystej
Profesjonalną obsługę inwestycji przez sprawdzonego operatora
Zwrot 23% podatku
Poznaj szczególy

Tatra Style apartamenty inwestycyjne na sprzedaż

Budujemy Twój zysk

Jako deweloper z Podhala doskonale znamy lokalny rynek. W ciągu ostatnich lat zrealizowaliśmy kilkanaście inwestycji – luksusowych aparthoteli i rezydencji, które zbierają doskonałe opinie turystów  na portalach rezerwacyjnych i w systemach rezerwacji bezpośredniej.

 

Kierujemy się prostą zasadą: Twój zysk, to nasz zysk. Dlatego inwestujemy jedynie w najlepsze działki w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej i Kościelisku. Wybieramy sprawdzone lokalizacje, które przynoszą największy zwrot z inwestycji. Na rynek wprowadzamy gotowy obiekt z apartamentami wykończonymi pod klucz. Zapewniamy też kompleksową obsługę i promocję obiektu, dzięki czemu od razu zarabiasz. Co jeszcze?

Zrealizowane Inwestycje

Zadzwoń
envelopephone-handsetmap-markercross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram