Góralski Resort

Zarabiaj na wynajmie apartamentów

Szukasz wyjątkowego i dochodowego apartamentu w górach?

Nieruchomość w Góralskim Resorcie to gwarancja regularnego zysku.

Góralski Resort to najnowsza inwestycja firmy deweloperskiej Tatra Style, zlokalizowana w Białce Tatrzańskiej, w bliskiej odległości popularnego resortu zimowego ,,Kotelnica Białczańska” oraz ,,Term Bania”.  

Tworzy kompleks dwóch budynków, posiadający łącznie 65 luksusowe apartamenty na sprzedaż, z elegancką strefą Spa i restauracją.

Budynek F
Obejmuje 49 luksusowych apartamentów, w metrażu od  18 m2 do 51 m2. W budynku znajduje się elegancka strefa Spa, wykwintna restauracja oraz basen wykończony w stylu nawiązującym do regionu, zasługujący na szczególną uwagę. Dla gości hotelowych jest on cenioną atrakcją, mającą ogromny wpływ na wynajem apartamentów.

Budynek E
Obejmuje 16 luksusowych apartamentów, w metrażu 20 m2 do 56 m2, z ekskluzywną strefa Spa, jacuzzi oraz wyjątkową grotą solną.

Basen & Spa

Apartamenty zostaną oddane do użytku w stanie deweloperskim. Takie rozwiązanie umożliwi wystrój wnętrz według własnej koncepcji. Na życzenie klienta nasza firma może sfinalizować przedsięwzięcie wykańczając apartementy. 

Białka Tatrzańska to doceniany przez turystów zimowy kurort. Również latem słynie z wielu atrakcji. Cicha i spokojna okolica ułatwia wypoczynek, a lokalizacja naszego obiektu sprzyja górskim wycieczkom, wypadom na narty oraz baseny termalne.

Zobacz apartamenty

NIERUCHOMOŚCI, KTÓRE ZARABIAJĄ PRZEZ CAŁY ROK

Co zyskujesz?

Luksusowy apartament w nowoczesnym budownictwie
Stabilny i bezpieczny zysk (sezon turystyczny trwa ponad 280 dni)
Dogodny pobyt właścicielski
Pełną własność nieruchomości z wpisem do księgi wieczystej
Profesjonalną obsługę inwestycji przez sprawdzonego operatora
Zwrot 23% podatku
Poznaj szczególy

Tatra Style apartamenty inwestycyjne na sprzedaż

Budujemy Twój zysk

Jako deweloper z Podhala doskonale znamy lokalny rynek. W ciągu ostatnich lat zrealizowaliśmy kilkanaście inwestycji – luksusowych aparthoteli i rezydencji, które zbierają doskonałe opinie turystów  na portalach rezerwacyjnych i w systemach rezerwacji bezpośredniej.

 

Kierujemy się prostą zasadą: Twój zysk, to nasz zysk. Dlatego inwestujemy jedynie w najlepsze działki w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej i Kościelisku. Wybieramy sprawdzone lokalizacje, które przynoszą największy zwrot z inwestycji. Na rynek wprowadzamy gotowy obiekt z apartamentami wykończonymi pod klucz. Zapewniamy też kompleksową obsługę i promocję obiektu, dzięki czemu od razu zarabiasz. Co jeszcze?

Zrealizowane Inwestycje

envelopephone-handsetmap-markercross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram