Tatrastyle - apartamenty sprzedaż Zakopane

Inwestycja Kościelisko

Apartamenty na sprzedaż w Kościelisku

Prestiżowa marka w Kościelisku

Góralska Rezydencja tworzy kompleks luksusowych budynków, działających w ramach aparthotelu. Doskonale wpisała się w podhalański rynek nieruchomości, tworząc ekskluzywną i rozpoznawalną markę, z własną bazą stałych klientów. Dzięki sprawnym działaniom marketingowym, prowadzonym przez  operatora obiektu, ich liczba stale rośnie. 

Nagłowek 3

Postanowiliśmy poszerzyć działalność już funkcjonującej marki, planując budowę kolejnych obiektów, wchodzących w skład kompleksu Góralskiej Rezydencji. Realizujemy już pierwszy z budynków, a zakończenie prac przewidziane jest na jesień 2023 roku.

Nowoczesna inwestycja
Kościelisku

Góralska Rezydencja to nowatorski projekt, położony u stóp śpiącego Rycerza, zlokalizowany przy ulicy Nędzy Kubińca 192.

Obejmuje łącznie 18 luksusowych apartamentów inwestycyjnych, w metrażu od 19,66m2 do 49,36m2. 

Nagłowek 3

W każdym z nich znajduje się przestronna strefa dzienna, prywatna sypialnia, wyposażony aneks kuchenny i łazienka. Już na etapie przygotowania, apartamenty zostały zoptymalizowane pod katem wynajmu krótkoterminowego, by zapewnić gościom komfortowy wypoczynek, a Tobie stabilny zysk z inwestycji. 

Inwestuj w realną wartość nieruchomości

Zarabiaj na wynajmie krótkoterminowym, w miejscu, gdzie sezon trawa ponad 280 dni w roku.

Inwestycja  Kościelisko

Kameralna strefa SPA
Apartamenty pod klucz
 Genialny widok na Tatry
Podziemny parking
Recepcja
Zadaszone miejsce na grilla

Jesteś zainteresowany

 zakupem apartamentu?

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.

Co zyskujesz

Dogodny pobyt właścicielski
Obiekt zarządzany przez operatora
Wysoki standard nieruchomości
Inwestycja w realna wartość
Pełna własność, z księgą wieczystą
Wysoki i średni sezon 280 dni w roku

Apartamenty pod wynajem krótkoterminowy

Wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość rynku nieruchomości na Podhalu, pozwoliła nam wyspecjalizować się w budowie luksusowych apartamentów inwestycyjnych. Stworzyliśmy własny, ponadczasowy styl- spełniający oczekiwania naszych gości. 

Funkcjonalna przestrzeń, oryginalny design i regionalne wykończenia, w bardzo wysokim standardzie sprawiają, że trafnie wyróżniamy się na tle konkurencji. 

Proponujemy współpracę z profesjonalnym operatorem obiektu, który pomoże Ci w pełni wydobyć potencjał nabytej nieruchomości.

Zrealizowane inwestycje

Aparthotel Prestige 
Aparthotel Góralski
Aparthotel Tatrzański
Więcej inwestycji
Zadzwoń
envelopephone-handsetmap-markercross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram