tatra style

Tatry Residence

Apartamenty na sprzedaż w Kościelisku

Działająca inwestycja

Oferta bezpośrednio od dewelopera

zakup bez ukrytych prowizji

Renomowana marka w Kościelisku

Prestiż zrealizowanych inwestycji, działających w ramach aparthotelu,  pozwoliły nam stać się jedną z wiodących firm deweloperskich na Podhalu. 

Poszerzając swoją działalność oraz biorąc pod uwagę zapotrzebowanie rynku, realizujemy budowę kolejnego, luksusowego obiektu w Kościelisku.   

Wieloletnie doświadczenie

Stworzyliśmy własną, nowatorską markę, świetnie wpisującą się w tatrzański krajobraz. Połączenie nowoczesnego designu i regionalnych akcentów, z sukcesem trafia w gusta, nawet najbardziej wymagających klientów.  

Jedną z naszych doskonale prosperujących realizacji jest kompleks budynków Góralskiej Rezydencji, położony w Kościelisku.

Apartamenty Kościelisko Zakopane
Apartamenty Zakopane Kościelisko

Nowoczesna inwestycja
Kościelisku

Nowy, kameralny obiekt położony jest w malowniczej części Kościeliska,  przy ulicy Nędzy Kubińca 43. Posiada łącznie 15 luksusowych apartamentów inwestycyjnych, na wynajem krótkoterminowy. 

W budynku znajduje się elegancka Strefa Spa i recepcja.  Na zewnątrz spory, bezpłatny parking, przestrzeń zielona oraz zadaszone miejsce do grillowania.  

Niebanalne wnętrza

W każdym apartamencie znajduje się komfortowa i funkcjonalna strefa dzienna, przytulna sypialnia, wyposażony aneks kuchenny oraz prywatna łazienka. 

Już na etapie projektu, wszystkie zostały przygotowane pod kątem wynajmu krótkoterminowego tak, aby zapewnić gościom komfortowy pobyt, a inwestorom stabilny zysk z inwestycji.

Inwestuj w realną wartość nieruchomości

Zarabiaj na wynajmie krótkoterminowym, w miejscu, gdzie sezon trawa ponad 280 dni w roku.

Gotowa inwestycja 

Apartamenty Kościelisko Zakopane
Kameralna strefa SPA
Apartamenty pod klucz
 Genialny widok na Tatry
Podziemny parking
Recepcja
Zadaszone miejsce na grilla

Jesteś zainteresowany

 zakupem apartamentu?

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.

[Pod apartamentami] Formularz kontaktowy (prośba o kontakt ) (#7)

Co zyskujesz

Dogodny pobyt właścicielski
Obiekt zarządzany przez operatora
Wysoki standard nieruchomości
Inwestycja w realna wartość
Pełna własność, z księgą wieczystą
Wysoki i średni sezon 280 dni w roku

Apartamenty pod wynajem krótkoterminowy

Wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość rynku nieruchomości na Podhalu, pozwoliła nam wyspecjalizować się w budowie luksusowych apartamentów inwestycyjnych. Stworzyliśmy własny, ponadczasowy styl- spełniający oczekiwania naszych gości. 

Funkcjonalna przestrzeń, oryginalny design i regionalne wykończenia, w bardzo wysokim standardzie sprawiają, że trafnie wyróżniamy się na tle konkurencji. 

Proponujemy współpracę z profesjonalnym operatorem obiektu, który pomoże Ci w pełni wydobyć potencjał nabytej nieruchomości.

Zrealizowane inwestycje

Aparthotel Prestige 
Aparthotel Góralski
Aparthotel Tatrzański
Więcej inwestycji
Zadzwoń
envelopephone-handsetmap-markercross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram