Makuszynski Residence

Apartamenty na sprzedaż w centrum Zakopanego

Wyjątkowa inwestycja
w centrum Zakopanego

Aparthotel Mountain to nowoczesny obiekt, położony w Białce Tatrzańskiej, w pobliżu Ośrodka Narciarskiego ,, Kotelnica Białczańska” oraz ,,Term Bania”.

Tworzy kompleks dwóch budynków, oferujących łącznie 76 luksusowych apartamentów inwestycyjnych, w metrażu od 19m2, do 61m2. 

W każdym z nich znajduje się: wyposażony aneks kuchenny, osobna sypialnia, przestronna strefa dzienna, a także balkon lub taras. Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o wynajmie krótkoterminowym i wykończone w bardzo wysokim standardzie

W budynku szereg udogodnień dla gości: Basen, Strefa Spa, Restauracja i garaż podziemny.

Aparthotel ze strefą SPA 

W miejscowościach turystycznych luksusowe Aparthotele zyskują na popularności. Badania prowadzone na rynku nieruchomości dowodzą, że najbardziej pożądanym udogodnieniem w obiekcie jest Basen, Strefa Spa i Restauracja, które znacznie wpływają na obłożenie obiektu przez cały rok i przyczyniają się do regularnych wpływów z inwestycji.

Zobacz apartamenty

Udogodnienia

Przestrzeń całego obiektu została zaprojektowana i wykończona z myślą o wynajmie krótkoterminowym, w ramach Aparthotelu. W budynku przewidziano szereg udogodnień dla gości, takie jak:
Strefa SPA
Podziemny garaż
Telewizja kablowa
Internet Wi-fi
Nieruchomości condohotelRodzinne apartamenty białka

Przestrzeń pod wynajem krótkoterminowy

Wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość branży hotelarskiej na Podhalu pozwoliło nam wyspecjalizować się w budowie luksusowych apartamentów inwestycyjnych.

Ponadczasowy styl, funkcjonalna przestrzeń i wykończenia w bardzo wysokim standardzie sprawiają, że trafiamy w oczekiwania naszych gości i na długo zapisujemy się w ich pamięci. Połączenie nowoczesności z elementami charakterystycznymi dla architektury regionu wyróżnia nas na tle konkurencji. Pomagamy w pełni wykorzystać potencjał nabytej nieruchomości, proponując współpracę z profesjonalnym operatorem obiektu. 

Białka Tatrzańska należy do cenionych kurortów i tworzy doskonałą bazę wypadową w góry. W pobliżu inwestycji znajdują się  Baseny Termalne ,, Terma Bania” oraz Ośrodek Narciarski ,,Kotelnica Białczańska”.

Kilka zrealizowanych inwestycji

Aparthotel Prestige 
Aparthotel Góralski
Aparthotel Tatrzański
Więcej inwestycji
Zadzwoń
envelopephone-handsetmap-markercross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram