tatra style
Apartamenty Zakopane Kościelisko

Nowoczesna inwestycja
Kościelisku

Nowy, kameralny obiekt położony jest w malowniczej części Kościeliska,  przy ulicy Nędzy Kubińca 43. Posiada łącznie 15 luksusowych apartamentów inwestycyjnych, na wynajem krótkoterminowy. 

W budynku znajduje się elegancka Strefa Spa i recepcja.  Na zewnątrz spory, bezpłatny parking, przestrzeń zielona oraz zadaszone miejsce do grillowania.  

Niebanalne wnętrza

W każdym apartamencie znajduje się komfortowa i funkcjonalna strefa dzienna, przytulna sypialnia, wyposażony aneks kuchenny oraz prywatna łazienka. 

Już na etapie projektu, wszystkie zostały przygotowane pod kątem wynajmu krótkoterminowego tak, aby zapewnić gościom komfortowy pobyt, a inwestorom stabilny zysk z inwestycji.

Inwestuj w realną wartość nieruchomości

Zarabiaj na wynajmie krótkoterminowym, w miejscu, gdzie sezon trawa ponad 280 dni w roku.

Renomowana marka w Kościelisku

Prestiż zrealizowanych inwestycji, działających w ramach aparthotelu,  pozwoliły nam stać się jedną z wiodących firm deweloperskich na Podhalu. 

Poszerzając swoją działalność oraz biorąc pod uwagę zapotrzebowanie rynku, realizujemy budowę kolejnego, luksusowego obiektu w Kościelisku.   

Wieloletnie doświadczenie

Stworzyliśmy własną, nowatorską markę, świetnie wpisującą się w tatrzański krajobraz. Połączenie nowoczesnego designu i regionalnych akcentów, z sukcesem trafia w gusta, nawet najbardziej wymagających klientów.  

Jedną z naszych doskonale prosperujących realizacji jest kompleks budynków Góralskiej Rezydencji, położony w Kościelisku.

Apartamenty Kościelisko Zakopane

Inwestycja  Kościelisko

Apartamenty Kościelisko Zakopane
Kameralna strefa SPA
Apartamenty pod klucz
 Genialny widok na Tatry
Podziemny parking
Recepcja
Zadaszone miejsce na grilla

Kilka zrealizowanych inwestycji

Aparthotel Prestige 
Aparthotel Góralski
Aparthotel Tatrzański
Więcej inwestycji
Zadzwoń
envelopephone-handsetmap-markercross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram