tatra style

Aparthotel Białka

Apartamenty na sprzedaż w Białce Tatrzańskiej

Nowoczesna inwestycja
Białce Tatrzańskiej

Nowy, luksusowy obiekt położony jest w centrum Białki Tatrzańskiej,  przy ulicy Środkowej. W okolicy obiektu znajdują się liczne sklepy, restauracje, baseny termalne oraz wyciągi narciarskie. Posiada łącznie 28 luksusowych apartamentów inwestycyjnych, na wynajem krótkoterminowy. 

W budynku znajduje się elegancka Strefa Spa, basen i recepcja.  Dla Gości obiektu duży parking podziemny.

Niebanalne wnętrza

W każdym apartamencie znajduje się komfortowa i funkcjonalna strefa dzienna, przytulna sypialnia, wyposażony aneks kuchenny oraz prywatna łazienka. 

Już na etapie projektu, wszystkie zostały przygotowane pod kątem wynajmu krótkoterminowego tak, aby zapewnić gościom komfortowy pobyt, a inwestorom stabilny zysk z inwestycji.

Inwestuj w realną wartość nieruchomości

Zarabiaj na wynajmie krótkoterminowym, w miejscu, gdzie sezon trawa ponad 280 dni w roku.

Renomowana marka na Podhalu 

Prestiż zrealizowanych inwestycji, działających w ramach aparthotelu,  pozwoliły nam stać się jedną z wiodących firm deweloperskich na Podhalu. 

Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie rynku, realizujemy budowę kolejnego, luksusowego obiektu w Białce Tatrzańskiej.   

Wieloletnie doświadczenie

Stworzyliśmy własną, nowatorską markę, świetnie wpisującą się w tatrzański krajobraz. Połączenie nowoczesnego designu i regionalnych akcentów, z sukcesem trafia w gusta, nawet najbardziej wymagających klientów.  

Jedną z naszych doskonale prosperujących realizacji jest kompleks budynków Aparthotel Diamond, położony w Białce Tatrzańkiej.

Apartamenty Kościelisko Zakopane

Inwestycja z basenem
Białce Tatrzańskiej

Inwestycja w nieruchomości to zawsze rozsądna decyzja, a nasza lokalizacja w Białce Tatrzańskiej, z jej rosnącą popularnością wśród turystów przez cały rok, zapewnia stabilne dochody z wynajmu apartamentów.

Kiedy myślimy o naszej inwestycji, to to, co ją wyróżnia, to niewątpliwie basen. To miejsce, gdzie luksus spotyka się z przyjemnością, a każdy dzień może być dniem spędzonym na błogim relaksie.

W dzisiejszych czasach, podróżujący coraz częściej poszukują obiektów noclegowych z dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak basen. Nasza inwestycja zyskuje znaczną przewagę na rynku, pozwalając Ci przyciągnąć gości i zapewnić im niezapomniane chwile odpoczynku.

Basen to nie tylko element naszej inwestycji - to jej serce i dusza. To miejsce, które stworzyliśmy z myślą o komforcie i relaksie.

 

Inwestycja  Białka Tatrzańska

Apartamenty Kościelisko Zakopane
Kameralna strefa SPA
✔ Strefa SPA i basen
Apartamenty pod klucz
 Genialny widok na Tatry
Podziemny parking
Recepcja

Co zyskujesz

Dogodny pobyt właścicielski
Obiekt zarządzany przez operatora
Wysoki standard nieruchomości
Inwestycja w realna wartość
Pełna własność, z księgą wieczystą
Wysoki i średni sezon 280 dni w roku

Kilka zrealizowanych inwestycji

Aparthotel Prestige 
Aparthotel Góralski
Aparthotel Tatrzański
Więcej inwestycji
Zadzwoń
envelopephone-handsetmap-markercross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram