tatra style

Góralska Rezydencja

Apartamenty na sprzedaż w Kościelisku

Master the art of building websites

Aliqua id fugiat nostrud irure ex duis ea quis id quis ad et. Sunt qui esse pariatur duis deserunt mollit dolore cillum minim tempor enim. Elit aute irure tempor cupidatat incididunt sint deserunt.
Sign up to get notified when it’s ready.
We care about the protection of your data. Read our Privacy Policy.

Prestiżowa marka w Kościelisku

Góralska Rezydencja tworzy kompleks luksusowych budynków, działających w ramach aparthotelu. Doskonale wpisała się w podhalański rynek nieruchomości, tworząc ekskluzywną i rozpoznawalną markę, z własną bazą stałych klientów. Dzięki sprawnym działaniom marketingowym, prowadzonym przez  operatora obiektu, ich liczba stale rośnie. 

Postanowiliśmy poszerzyć działalność już funkcjonującej marki, planując budowę kolejnych obiektów, wchodzących w skład kompleksu Góralskiej Rezydencji. Realizujemy już pierwszy z budynków, a zakończenie prac przewidziane jest na jesień 2023 roku.

Nowoczesna inwestycja
Kościelisku

Góralska Rezydencja to nowatorski projekt, położony u stóp śpiącego Rycerza, zlokalizowany przy ulicy Nędzy Kubińca 192.

Obejmuje łącznie 18 luksusowych apartamentów inwestycyjnych, w metrażu od 19,66m2 do 49,36m2. 

W każdym z nich znajduje się przestronna strefa dzienna, prywatna sypialnia, wyposażony aneks kuchenny i łazienka. Już na etapie przygotowania, apartamenty zostały zoptymalizowane pod katem wynajmu krótkoterminowego, by zapewnić gościom komfortowy wypoczynek, a Tobie stabilny zysk z inwestycji. 

Inwestuj w realną wartość nieruchomości i zarabiaj na wynajmie krótkoterminowym, w miejscu, gdzie sezon trawa ponad 280 dni w roku.

Co zyskujesz

Dogodny pobyt właścicielski
Obiekt zarządzany przez operatora
Wysoki standard nieruchomości
Inwestycja w realna wartość
Pełna własność, z księgą wieczystą
Wysoki i średni sezon 280 dni w roku
Nieruchomości condohotelRodzinne apartamenty białka

Apartamenty pod wynajem krótkoterminowy

Wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość rynku nieruchomości na Podhalu, pozwoliła nam wyspecjalizować się w budowie luksusowych apartamentów inwestycyjnych. Stworzyliśmy własny, ponadczasowy styl- spełniający oczekiwania naszych gości. 

Funkcjonalna przestrzeń, oryginalny design i regionalne wykończenia, w bardzo wysokim standardzie sprawiają, że trafnie wyróżniamy się na tle konkurencji. 

Proponujemy współpracę z profesjonalnym operatorem obiektu, który pomoże Ci w pełni wydobyć potencjał nabytej nieruchomości.

Kościelisko należy do cenionych zakątków Podhala i tworzy doskonałą bazę wypadową w góry. W pobliżu inwestycji znajdują się popularne szlaki turystyczne, prowadzące do Doliny Kościeliskiej, Chochołowa i Witowa.

Zrealizowane inwestycje

Aparthotel Prestige 
Aparthotel Góralski
Aparthotel Tatrzański
Więcej inwestycji
Zadzwoń
envelopephone-handsetmap-markercross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram